Kontaveit kaotas Dubais maailma kaheksandale reketile Arina Sabalenkale
Sport | 10 Mar 2021  | EWR
  FB   Tweet   Trüki    Comment   E-post
Anett Kontaveit Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.co
Eesti Anett Kontaveit (WTA 24.) kaotas Dubais toimuva kõrgetasemelise tenniseturniiri kolmandas ringis valgevenelannale Arina Sabalenkale (WTA 8.) 3:6, 2:6.

Enne Austraalia-turneed 15 järjestikust kohtumist võitnud Sabalenka oli kolmapäeval heas hoos ning kuigi Kontaveit mängis hästi, oli tal 22-aastase valgevenelanna vastu väga raske midagi korda saata.

Kohtumise jooksul lõi Sabalenka kuus ässa, Kontaveitil oli ainult üks murdevõimalus ja selle valgevenelanna ka päästis. Kogu kohtumine kestis kuus minutit enam kui tund aega.

Veerandfinaalis kohtub kolmanda asetusega Sabalenka poolatari Iga Swiateki ja hispaanlanna Garbine Muguruza vahelise kohtumise võitjaga.