Kaia Kanepi alustas uut turniiri võiduga
Sport | 13 Jan 2023  | Margus JukkumEWR
  FB   Tweet   Trüki    Comment   E-post
Kaia Kanepi (WTA 32) võitis oma esimese ringi matši Austraalias, Adelaide International 2 turniiril (WTA 500) 6-2, 6-2.

Kanepi vastane oli austraallanna Storm Hunter (WTA 227). Hunteri edetabeli koht on veidi petlik. Jah, ta on üksikmängus #227, aga paarismängus on ta #13 ja tegemist on ikkagi slämmi võitjaga. Storm Hunter võitis segapaarismängus, koos partneri John Peersiga USA lahtistel eelmisel aastal.

Temperatuur õhtusel matši ajal oli suhteliselt mugav 25 kraadi Celsiuse järgi. Ääremärkusena pean mainima, et pukikohtunik oli Yuliya Ignatchenko, Kazakstanist. Ma ei olnud temast varem teadlik, aga eks tänapäeva tennisel on tõeline rahvusvaheline haare.

Mõlemad naised hoiavad oma esimesed servigeimid avasetis. Kuigi Kanepi esimene serv ei tööta, tuleb välja, et ta teine serv pole üldse paha. Kolmandas geimis Kanepi löögid on saanud sisse täiesti uue hoo ja ta murrab Hunterit. Siit edasi Kanepi täiesti domineerib mängu tagajoonelt ja kiirelt võidab seti 6-2.

Teine sett algab ja Kanepi mängu on hiilinud rohkem lihtvigu. Mängud on nüüd tasavägisemad. Kui seis on 2-2, Kanepi hakkab tõsiselt survestama Hunteri teist servi ja see toob tulemusi. Ta murrab ja läheb 3-2 juhtima. Järgmistes geimides Hunter üritab jonnakalt vastupanu osutada. Tulevad mitmes geimis tasamängud ja pikemad pallivahetused. Isegi kui Kanepil oli reketil 3 matšipalli, siis Hunter suutis need kõik päästa enne, kui Kanepi suutis võidu välja servida 6-2, 6-2.

Kaja Kanepi mäng oli enesekindel ja tugev. Tundub, et ta on vaimselt ja füüsiliselt heas kohas Austraalia lahtiste eel.

07 Jun 2024 06:52
Estonia's PM Kallas a leading candidate to become EU's top diplomat (4)
07 Jun 2024 06:23
Teet Kalmus: Venemaa efektiivne siseriiklik propaganda aitab sõdurite värbamisel
06 Jun 2024 22:45
Celebrate Midsummer magic
05 Jun 2024 04:05
Teet Kalmus: Venemaa rünnakute põhiraskus on Donbassis
05 Jun 2024 04:00
Eesti valitsus avalikustas lisaeelarve ja kokkuhoiu kohad (1)
03 Jun 2024 04:29
Teet Kalmus: lääneriikide luba lasta Venemaa territooriumi tuleb Ukrainale ainult kasuks (2)
31 May 2024 15:05
Vana-Andrese kogudus 75
31 May 2024 15:01
Metsaülikooli lektor: Loodusenaine Kristel Vilbaste: „Ma usun, et kogu loodus on hingestatud“
31 May 2024 07:09
Two Estonian Nationals Extradited from Estonia to the United States for $575M Cryptocurrency Fraud and Money Laundering Scheme
31 May 2024 06:05
Eesti majandus on langustrendis juba üheksa kvartalit järjest
31 May 2024 05:45
Teet Kalmus: Venemaa edenemine rinnetel on aeglustunud (1)
30 May 2024 00:20
Eesti randades on vee olukord üldiselt väga hea
29 May 2024 23:55
Teet Kalmus: Venemaa ei suuda droonide eest oma strateegilisi objekte kaitsta (2)
28 May 2024 10:44
Meediastaar brändisaadikuna: kas zoomer’id on valmis ostma kõike, mida Millie Bobby Brown neile promob?
28 May 2024 07:14
Eestis langes sündinud laste arv sajandi madalaimale tasemele (2)
27 May 2024 16:01