Kaia Kanepi võitis oma sünnipäeval Brescia tenniseturniiri! DELFI
Sport | 10 Jun 2018  | EWR
  FB   Tweet   Trüki    Comment   E-post

Delfi Sport
Võidukas Kaia Kanepi

Kaia Kanepi (WTA 52.) võitis Itaalias Brescias toimunud 60 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiri, alistades oma 33. sünnipäeval itaallanna Martina Trevisani (WTA 185.) 6:4, 6:3.

Karjääri 14. ITFi turniiri võidu pälvinud Kanepi vajas finaalmängus avaseti võitmiseks koguni 61 minutit, kuid teises setis asus ta kiiresti 3:0 juhtima ja kindlustas matšivõidu.

Eestlanna lõi tund ja 42 minutit kestnud finaalmängus ühe ässa, tegi kaks topeltviga ja realiseeris 18-st murdepallist viis (vastane kuuest kolm). Matši üldpunktid jäid Kanepi kasuks 82:67.

Eestlanna oli Brescias võimas - viie mänguga loovutas ta vastastele vaid 20 geimi. Turniiril kõrgeimat asetust omanud Kanepi polnud varem 6. paigutusega Trevisani vastu kunagi mänginud.