Kontaveit võitis tasavägises mängus Kuznetsova (1)
Sport | 22 Jun 2021  | EWR OnlineEWR
Anett Kontaveit (WTA 27.) võitis Inglismaal Eastbourne'is toimuval tenniseturniiri kogenud venelannat Svetlana Kuznetsovat (WTA 38.) 6:4, 3:6, 6:4.

Kahe esimese pika geimi järel hoidsid tennisistid edasisi pallinguid üpris kindlalt. Seisul 4:4 oli venelannal teine murdepall, kuid seda kasutada ei õnnestunud. Hoopis Kontaveit kasutas järgmises geimis teise murdepalli ära ning võitis seega esimese seti 6:4.

Teine sett algas kolme servimurdega, millest kaks sai Kuznetsova. Kontaveidil oli võimalus ka viigistada, kuid murdepall jäi kasutamata. Kuznetsova võitis 5:3 seisul kolmandat korda Kontaveidi servigeimi ja viigistas mänguseisu.

Kolmandas setis oli Kontaveit juba palju kindlam, hoides kõiki oma servigeime ning murdes kahel korral. Sellega 6:3 setivõit ning hooaja esimesel muruturniiril edasipääs teise ringi kindlustatud.

Teises ringis kohtub Kontaveit homme 21-aastase Kanada tähe Bianca Andreescuga (WTA 7.), kes avaringis mängis 6:4, 2:6, 6:2 üle ameeriklanna Christina McHale'i (WTA 96.). "See saab olema väga raske matš. Ootan põnevusega võitluslikku mängu. Üritan teha hea mängu, teistmoodi temaga konkureerida polegi võimalik," ütles eestlanna oma järgmise mängu kohta.

Andreescuga on ta varem korra kohtunud, kuid see mäng jäi 2019. aastal Miami turniiri kaheksandikfinaalis Kontaveidi 6:1, 2:0 eduseisul vastase vigastuse tõttu pooleli. Anett sai loobumisvõidu.

Viimased kommentaarid

Kommentaarid on kirjutatud EWR lugejate poolt. Nende sisu ei pruugi ühtida EWR toimetuse seisukohtadega.
Lumpy23 Jun 2021 04:28
Ilus màng. Miks venelanna ei olnud valges spordi ròivastuses?