Kontaveit alistas nimeka venelanna ja jõudis Roomas kolmandasse ringi PM
Sport | 16 May 2018  | EWR OnlineEWR
Postimees Sport

16. mai 2018,
Anett Kontaveit.

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 26.) alistas Roomas jätkuval 3,3 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri teises ringis venelanna Svetlana Kuznetsova (WTA 39.) 7:5, 7:5.

Kontaveit alustas avasetti kehvasti, kui lubas Kuznetsoval kohe esimeses geimis oma serv murda. 2:3 kaotusseisus realiseeris Kontaveit esimese murdepalli ja viigistas seisu. Otsustava murde tegi eestlanna 6:5 eduseisus, kui realiseeris murdepalli, mis osutus ka esimeseks settpalliks.

Teine sett kulges peaaegu sama stsenaariumi järgi, sest Kontaveit jäi kohe murdega taha ja viigistas 2:3 kaotusseisus, kuid sedapuhku realiseeris eestlanna teise murdepalli. 6:5 eduseisus realiseeris Kontaveit esimese matšpalli ja sammus tund ja 48 minutit kestnud mängu järel kaheksandikfinaali.

Vaata mängu statistikat allolevast blogist!