Kanepi alustas Indian Wellsi võiduga.
Sport | 09 Mar 2022  | Margus JukkumEWR
Kaia Kanepi (WTA 63) võitis oma esimese ringi matši WTA 1000 Indian Wells Paribus Open turniiril ameeriklanna Robin Montgomery vastu 6-3, 6-3. Seitsmeteistkümne aastane Montgomery (WTA 361) pääses turniiri ameerika tenniseliidu "wild cardi" kandidaadina.

Matš oli üsna rabe. Mõlemad naised tegid hulgaliselt topeltvigu ja lihtvigu. Kaia esimene serv tundus kohati täiesti paigast ära. Teine serv oli ka päris roostes. Kaia tegi koguni 10 topeltviga oma servil ja tal õnnestus lüüa ainult üks äss. Olukorra päästis Kaia kasuks tema võime võita kõige olulisemad punktid. Ta realiseeris 6 murret kaheksast võimalusest.

Kaia Kanepi kohtub järgmises ringis reedel sveitslanna Belinda Bencic'iga (WTA 25), kes eelmisel aastal võitis Tokio olümpiamängudel tennise kulla. Bencic ja Kanepi on omavahel kohtunud ühel korral, Wimbledonis 2019 kus Bencic jäi peale 6-3, 6-1.

Tundub, et Kaia Kanepi jätkab koostööd treener Dave Marshalliga kes teda hiljuti juhendas veerandfinaali Austraalia lahtisdel. Marshall jälgis tänast matši Kaia loožist.