Kaia Kanepi pääses US Openil teise ringi (1)
Sport | 30 Aug 2021  | EWR OnlineEWR
Kaia Kanepi. Foto: Ago Tammik
USA lahtiste tennisemeistrivõistluste põhiturniiril mängiv Kaia Kanepi (WTA 70.) alustas tänavust US Openit võiduga 2:6, 7:6 (4), 6:2 Kasahstani esindaja Julia Putintseva (WTA 33.) üle.

Turniiri 31. asetusena alustanud Putintseva oli avasetis selgelt parem ja võitis 1:2 kaotusseisust viis geimi järjest. Teine sett oli palju tasavägisem ja võttis aega üle tunni. Kanepil oli seisul 5:4 kaks settpalli, ent Putintseva päästis mõlemad ja viis mängu kiiresse lõppmängu, kus eestlanna saavutas kiirelt 4:0 edu ja seda käest ei lasknud.

Otsustavas setis oli 36-aastane Kanepi selgelt värskemaks pooleks ja murdis Putintseva servi neljandas ning kaheksandas geimis. Kolmandas setis tegi Kanepi vaid neli sundimata viga ning võitis nii esimeselt kui teiselt servilt enam kui 80 protsenti mängitud punktidest.

Kogu kohtumine kestis kaks tundi ja 22 minutit, Kanepi lõi neli ässa ja tegi sama palju topeltvigu.

Tänavuse US Openi teises ringis kohtub Kanepi 18-aastase Kanada tennisisti Leylah Annie Fernandezega (WTA 73.), kes oli oma avaringi mängus 7:6 (3), 6:2 üle läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud horvaatlannast Ana Konjuhist.

Viimased kommentaarid

Kommentaarid on kirjutatud EWR lugejate poolt. Nende sisu ei pruugi ühtida EWR toimetuse seisukohtadega.
fänn31 Aug 2021 19:03