See artikkel on trükitud:
Suurepärane! Eesti alistas sõprusmängus El Salvadori 2:0! DELFI
01 Mar 2012 EWR Online
Eesti jalgpallikoondis alustas aasta esimest katsumust 2:0 võiduga El Salvador üle Los Angelesis toimunud sõprusmängus.

93 000 pealtvaatajat mahutaval Memorial Coliseumi staadionil toimunud mängus lõppes võimalustevaene avapoolaeg 0:0.

Teisel poolajal oli selgelt parem Eesti koondis, kuid võimalusi oli ka vastastel. 69. minutil sooritas El Salvadori mängumees William Osael Romero ohtliku pealelöögi karistuslöögist. Pall põrkas väravaposti ja Sergei Pareiko pea vahelt õnneks nurgalöögiks.

Eestlaste avavärav sündis juba 71. minutil. Karistusala lähedalt saatis Tarmo Kink palli vastaste väravavahi suunas. Viimane ei suutnud palli kinni püüda ning pillas selle enda ette ja esimesena oligi jaol tänane koondise kapten Ragnar Klavan.

81. minutil sekkus Kingi asemel mängu Raio Piiroja. Vanameister sai platsil olla lühikest aega, kui karistuala vasakul äärel maha tõmmati. Joel Lindpere andis karistusalasse kauni söödu ning Piiroja lõi palli väravavõrku.

Kohtumise algus venis 15 minutit, kuna Eesti koondise buss läks staadionile sõites katki.