See artikkel on trükitud:
Kontaveit tuli teises setis välja suurest kaotusseisust ja võitis Austraalias turniiri!
13 Oct 2013 EWR Online
Delfi Sport

Anett Kontaveit
17-aastane Anett Kontaveit (WTA 268.) võitis Austraalias Margaret Riveris toimunud 25 000-dollarise ITF-turniiri, alistades finaalis USA-d esindava Irina Falconi (WTA 183.) 6:2, 6:4.

Kontaveit, kes polnud Austraalia läänerannikul mängitud turniiril isegi asetatud, tegi mõlemas setis ühe otsustava spurdi: avasetis seisul 2:2 võitis ta järjest neli geimi, teises setis kaotusseisus 0:4 aga suisa kuus geimi.

Eilses poolfinaalis oli Kontaveit kindlalt, numbritega 6:4, 6:1 üle austraallannast Olivia Rogowskast (WTA 159).

Kontaveit on tõusmas uue nädala tabelis karjääri kõrgeimale positsioonile (praegune parim on 260. koht).