Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu kinnitas riigikogu valimiste nimekirja
Eestlased Eestis 05 Jan 2015  EWR
    Trüki   E-post   FB     
 - pics/2015/01/44021_001.jpg
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Pressiteade
Tallinn, 04.01.2015
Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu kinnitas erakonna riigikogu valimiste nimekirja
Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu kogunes pühapäeval Tallinnas, et kinnitada eelolevate riigikogu valimiste nimekiri. Erakond läheb valimistele täisnimekirjaga, ehk esitab 125 kandidaati. Lisaks üleriigilise nimekirja kinnitamisele pandi paika ka ringkondade esinumbrid ja järjestus.



Erakonna esimees Mart Helme, kes on üldnimekirja ja Pärnu ringkonna esinumber, ütles nimekirja tutvustuseks, et erakonnas on mitu aastat tehtud tõsist tööd ning see tagabki konservatiividele edu eelseisvatel valimistel. “Edu mõõdupuuks meie jaoks on riigikogusse sisse saamine 6-8 kohaga,” selgitas Helme. “Edu tagab meile asjaolu, et me oleme mitmes väga olulises küsimuses ainus erakond, kes asub rahva poolel, samas kui kõik ülejäänud erakonnad kas on rahva arvamusega vastuolus või jätavad seisukoha võtmata. Nii olime me ainsad, kes olid üheselt vastu kooseluseadusele, ainsad, kes olid kategooriliselt vastu Eesti-Vene piirileppele, ainsad, kes reservatsioonideta olid vastu Kreeka võlgade maksmisele, neid teemasid on teisigi. On ütlematagi selge, et me oleme ainus riigikogu väline erakond, kelle on võimekus murda seekord riigikogusse, et segada kartellierakondade mängu.”



Konservatiivne Rahvaerakond esitab riigikogu valimistel järgmised kandidaadid allolevas järjestuses:



R 1 Haabersti, Kristiine, Põhja-Tallinn


1.Urmas Espenberg
2.Nele Valgepea
3.Taivo Põrk
4.Nikolai Jakobišvili
5.Riho Rausma
6.Marika Põld
7.Annika Soots
8.Aleksander Tšernikov
9.Urmas Siemer
10.Rein Pika
11.Maret Jõgi



R2. Kesklinn, Lasnamäe, Pirita


1.Mare Liiger
2.Kairet Grassmann
3.Orhan Oktain
4.Gunnar Stahl
5.Toomas Rull
6.Veiko Valgepea
7.Raul Öpik
8.Riho Nüüd
9.Olev Piir
10.Rein Tölp
11.Alar Ehala
12.Juhan Kobin
13.Triin van Doorslaar
14.Veiko Krass



R3 Mustamäe, Nõmme


1.Martin Helme
2.Andrus Leberecht
3.Kaarel Jaak Roosaare
4.Wesse Allik
5.Margus Reemets
6.Edgar Viigimäe
7.Piia Paemurru
8.Ivo Ratas
9.Jaak Vimm
10.Kalju Mätik



R4 Harju, Rapla


1.Henn Põlluaas
2.Siim Pohlak
3.Mart Järvik
4.Paul Puustusmaa
5.Jüri Derkun
6.Rene Kokk
7.Kai Rimmel
8.Heino Lõiveke
9.Lauri Lasimer
10.Rein Koch
11.Olavi Tutt
12.Olav Kruus
13.Toivo Kirtsi
14.Mati Raud
15.Taavi Tapu
16.Maido Pajo



R5 Lääne, saared


1.Helle-Moonika Helme
2.Hardi Rehkalt
3.Urmas Selirand
4.Elvo Leppmaa
5.Rein Merila
6.Meelis Malk
7.Aivar Rohilaid
8.Piret Kollo



R 6 Lääne-Viru


1.Anti Poolamets
2.Are Saarne
3.Aigar Põder
4.Uno Trumm
5.Arno Pikhof
6.Kristjan Siimson
7.Kalmer Kalaus



R7 Ida-Viru


1.Arno Kodu
2.Mari-Liis Lillemets
3.Kai Ird
4.Lauri Karp
5.Lauri Õun
6.Tanel Liiva
7.Boriss Klubov
8.Mart Kalaus
9.Piret Janis



R8 Järva-Viljandi


1.Jaak Madison
2.Rein Suurkask
3.Marve Piip
4.Enn Sarv
5.Tarmo Hints
6.Raivo Asuküla
7.Timo Kalaus
8.Gustav Siniväli
9.Helgi Liik



R9 Jõgeva, Tartumaa


1.Malle Pärn
2.Raivo Põldaru
3.Kristian Suve
4.Tiit Rosin
5.Mati Köhler
6.Olev Teder
7.Kai Tennosaar
8.Timo Avi
9.Ain Loide
10.Marge Põhako



R10 Tartu linn


1.Imre Mürk
2.Kalev Essenson
3.Merike Lillenberg
4.Ruuben Kaalep
5.Indrek Kalda
6.Toivo Suuroja
7.Aili Tuhkanen
8.Tiina Pärnpuu
9.Indrek Särg
10.Randon Värsi



R11 Võru, Valga, Põlva


1.Uno Kaskpeit
2.Merry Aart
3.Arno Sild
4.Ants Taul
5.Artur Karask
6.Endel-Haljand Susi
7.Martti Kirotaja
8.Riina Sabalisk
9.Veevi Hõrak
10.Vaino Rauba
11.Laura Johanna Derkun



R12 Pärnumaa


1.Mart Helme
2.Heldur Paulson
3.Helle Kullerkupp
4.Käde Kalamees
5.Andrus Lelov
6.Mati Lehola
7.Heiki Merirand
8.Ivi Kallaste
9.Tiina Toomjõe
10.Tiina Espenberg



Üleriigiline
1.Mart Helme
2.Martin Helme
3.Henn Põlluaas
4.Arno Sild
5.Jaak Madison
6.Raivo Põldaru
7.Imre Mürk
8.Orhan Oktain
9.Anti Poolamets
10.Urmas Espenberg
11.Heldur Paulson
12.Uno Kaskpeit
13.Merry Aart
14.Ruuben Kaalep
15.Mare Liiger
16.Helle-Moonika Helme
17.Rein Koch
18.Mart Järvik
19.Siim Pohlak
20.Arno Kodu
21.Merike Lillenberg
22.Paul Puustusmaa
23.Malle Pärn
24.Kalev Essenson
25.Helle Kullerkupp
26.Raul Öpik
27.Veiko Valgepea
28.Are Saarne
29.Kai Tennosaar
30.Rein Tölp
31.Nele Valgepea
32.Kairet Grassmann
33.Andrus Leberecht
34.Kai Rimmel
35.Endel-Haljand Susi
36.Hardi Rehkalt
37.Aigar Põder
38.Mari-Liis Lillemets
39.Rein Suurkask
40.Käde Kalamees
41.Taivo Põrk
42.Gunnar Stahl
43.Kaarel Jaak Roosaare
44.Jüri Derkun
45.Rene Kokk
46.Urmas Selirand
47.Uno Trumm
48.Kai Ird
49.Marve Piip
50.Kristian Suve
51.Indrek Kalda
52.Ants Taul
53.Andrus Lelov
54.Nikolai Jakobišvili
55.Toomas Rull
56.Wesse Allik
57.Heino Lõiveke
58.Elvo Leppmaa
59.Arno Pikhof
60.Juhan Kobin
61.Lauri Karp
62.Enn Sarv
63.Tiit Rosin
64.Toivo Suuroja
65.Artur Karask
66.Mati Lehola
67.Riho Rausma
68.Olev Piir
69.Riho Nüüd
70.Margus Reemets
71.Lauri Lasimer
72.Olavi Tutt
73.Olav Kruus
74.Rein Merila
75.Kristjan Siimson
76.Lauri Õun
77.Tarmo Hints
78.Mati Köhler
79.Aili Tuhkanen
80.Heiki Merirand
81.Ivi Kallaste
82.Marika Põld
83.Edgar Viigimäe
84.Piia Paemurru
85.Toivo Kirtsi
86.Mati Raud
87.Meelis Malk
88.Ivo Ratas
89.Ain Loide
90.Raivo Asuküla
91.Olev Teder
92.Randon Värsi
93.Martti Kirotaja
94.Triin van Doorslaar
95.Riina Sabalisk
96.Tiina Toomjõe
97.Annika Soots
98.Aleksander Tšernikov
99.Rein Pika
100.Marge Põhako
101.Tanel Liiva
102.Kalmer Kalaus
103.Urmas Siemer
104.Jaak Vimm
105.Mart Kalaus
106.Taavi Tapu
107.Piret Kollo
108.Timo Kalaus
109.Tiina Pärnpuu
110.Aivar Rohilaid
111.Gustav Siniväli
112.Timo Avi
113.Veevi Hõrak
114.Maret Jõgi
115.Veiko Krass
116.Kalju Mätik
117.Laura Johanna Derkun
118.Boriss Klubov
119.Helgi Liik
120.Piret Janis
121.Indrek Särg
122.Tiina Espenberg
123.Alar Ehala
124.Maido Pajo
125.Vaino Rauba
 
    Trüki   E-post   FB     
SÜNDMUSED LÄHIAJAL
Aug 23 2017 - Muskokas
Kotkajärve Metsaülikool
Aug 24 2017 - Muskokas
Kotkajärve Metsaülikool
Aug 25 2017 - Muskokas
Kotkajärve Metsaülikool
Aug 26 2017 - Muskokas
Kotkajärve Metsaülikool

Vaata veel ...

Lisa uus sündmus