Kindel võit! Kaia Kanepi ei andnud maailma 31. reketile sõnaõigust!
Eestlased USAs | 26 Mar 2015  | EWR OnlineEWR
Delfi Sport
26. märts 2015 21:36
Kaia Kanepi vs Varvara Leptšenko
Kaia Kanepi (WTA 51.) teenis Miami tenniseturniiril teise kindla võidu, kui alistas Usbekistanist pärit USA tennisisti Varvara Leptšenko (WTA 31.) 6:2, 6:4.

Eestlanna lõi 1 tund ja 17 minutit kestnud mängus 3 ässa ja tegi 4 topeltviga (Leptšenko 1/2) ning realiseeris 4 murdepalli 6-st (vastane 1/7).

Kui avasetis asus Kanepi kiiresti 3:0 ja 4:1 juhtima ning murdis lõpuks vastase pallingu kolmel korral, siis teise seti esimesed murdepallid sai Kanepi alles mängu viimases geimis seisul 5:4.

Kanepi on nüüd Leptšenkot võitnud kõigis neljas senipeetud mängus. Kanepit ootab nüüd kolmandas ringis kõigi eelduste kohaselt mäng Caroline Wozniackiga (WTA 5.).

5,3 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga Miami Openil osalevad paljud maailma tipud eesotsas esireketi Serena Williamsiga. Turniir kestab kaks nädalat, võitja saab tšeki 900 000 dollariga.