See artikkel on trükitud:
Kanepi alistas Watsoni pisut enam kui tunniga ERR
26 May 2011 EWR Online
Kaia Kanepi (WTA 16) pääses Prantsusmaa lahtiste naisüksikmängus kolmandasse ringi, kui alistas britt Heather Watsoni (WTA 117) 6:1, 6:3.

Eestlannal polnud tunni ja 11 minutit kestnud matšis kordagi tõsiseid probleeme. Eriti lihtsalt võitis ta avaseti, kus Watsonil õnnestus vaid korra - kolmandas geimis - oma pallingut hoida, vahendas ERRi spordiportaal.

Teises oli otsustav hetk kuuendas geimis, mille Kanepi murdis ja 4:2 juhtima läks. Järgnevalt oli Watsonil võimalik kohe tagasi teha, kuid eestlanna mängis kindlalt ja võitis seti 6:3.

32 parema hulgas läheb Kanepi kokku venelanna Jekaterina Makarovaga (WTA 33), kes seni on lülitanud konkurentsist itaallanna Romina Oprandi (WTA 82) ja rootslanna Johanna Larssoni (WTA 64).