See artikkel on trükitud:
Kanepi alistas maailma kuuenda reketi ja jõudis veerandfinaali! PM
29 Sep 2010 EWR Online
Tokyos jätkuva kahe miljoni dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri kolmandas ringis alistas Kaia Kanepi (WTA 25.) maailma edetabeli kuuenda numbri Jelena Jankovici 6:4, 6:4.

Mängu murdehetk toimus esimeses setis, kui Kanepi oli kaotusseisus 2:4. Seejärel võitis eestlanna kuus geimi järjest ja leidis end eduseisus 6:4, 2:0. Seejärel tuli Jankovic mängu tagasi ja kuni teise seti seisuni 4:4 oli mäng võrdne. Siis võitis Kanepi kaks geimi järjest ja seega ka kogu mängu.

Veerandfinaalis läheb Kanepi vastamisi itaallanna Francesca Schiavonega. Mäng peetakse homme peaväljaku kolmanda mänguna. Esimene matš samal väljakul algab Eesti aja järgi kell 5 hommikul.