See artikkel on trükitud:
Kaia Kanepi jõudis Melbourne'is teise ringi DELFI
17 Jan 2011 EWR Online
Melbourne'is alanud Austraalia lahtistel tennisemeistrivõistlustel alistas 20. asetusega Kaia Kanepi avaringis 2:6, 6:4, 6:3 slovakitar Magdalena Rybarikova.

Kaks tundi ja 26 minutit kestnud kohtumine algas Kanepile raskelt, sest Rybarikova murdis kohe eestlanna servigeimi. Kanepi sai peaegi vastase pallingu tagasi, viigistades seisu 2:2-le, kuid avaseti viimased neli geimi kuulusid Rybarikovale.

Teises setis suutsid mõlemad mängijad hoida Kanepi 5:4 eduseisuni oma pallingugeimi. Seejärel murdis eestlanna Rybarikova servi ja võitis seti. Kolmas sett oli analoogne teisele. Kanepi teenis seisul 4:3 murdepalli, mille ka realiseeris.