EV Riigikogu valimistel kandideerijate nimekiri ringkonniti EPLO
Eestlased Eestis 19 Jan 2007  EWR
    Trüki   E-post   FB     
Autor: Valimiskomisjoni sekretariaat

Valimised toimuvad 4. märtsil, kuid eelhääletada saab 26.–28. veebruarini. Eelhääletuse ajal on veebilehel www.valimised.ee võimalik hääletada ka interneti teel. Kuni 19. veebruarini saab samal aadressil e-hääletamist proovida.

Proovihääletuse läbitegemine loob eeldused, et hääletamine õigel ajal ladusalt sujuks. Proovihääletamine võimaldab kontrollida, kas arvuti on õigesti seadistatud, kas ID-kaardi sertifikaadid kehtivad ja PIN-koodid on olemas. Kui tekivad probleemid, on veel piisavalt aega neid lahendada. Kodakondsus- ja migratsiooniameti büroodes on enne valimisi võimalik tasuta uuendada PIN-koode ning sertifikaate. Pangad väljastavad uusi koode 30 krooni eest.

Lisaks teavitame veel kord võimalusest asendada kõigile valijaile koju saadetavad paberist valijakaardid, millele kantakse hääletamise ajad ja kohad, elektroonilise valijakaardiga. E-valijakaarti saab endale tellida kodanikuportaali www.eesti.ee vahendusel 31. jaanuarini.

Välisriigis on õigus hääletada igal alaliselt või ajutiselt välisriigis viibival Eesti Vabariigi kodanikul, kes on valimiste päevaks saanud 18-aastaseks.

Valimistel on võimalik osaleda kolmel viisil:

•• teil on võimalik hääletada Eesti Vabariigi välisesinduses kohapeal välisesinduse poolt määratud päevadel, mis jäävad ajavahemikku 17.–22.veebruar 2007. a;

•• teil on võimalik hääletada kirja teel välisesinduse poolt määratud tähtaegadel;

•• teil on võimalik hääletada interneti vahendusel, kui teil on ID-kaart koos kehtivate sertifikaatide ja PIN-koodidega ning ligipääs kaardilugeja ja internetiühendusega varustatud arvutile.

NB! Kõigi erakondade valimisnimekirjad on avaldatud ainult artikli online-versioonis, kuna tänase lehe trükkimineku ajaks ei olnud kolme partei nimekirjad valimiskomisjoni veebilehele veel ilmunud. Paberlehest välja jäänud nimekirjad avaldame homses lehes.

Valimisringkond nr 1

Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja

Kristiine linnaosa

Eesti Keskerakond

Vilja Savisaar

Vladimir Velman

Lauri Laasi

Andres Oper

Viktor Vassiljev

Märt Sults

Kalev Kallo

Mihhail Korb

Peeter Järvelaid

Juhan Hindov

Eesti Reformierakond

Rein Lang

Tatjana Muravjova

Taavi Rõivas

Tiina Lokk

Remo Holsmer

Üllar Lanno

Helge Hallika

Ivo Nurga

Mart Aare

Erik Salumäe

Eestimaa Rahvaliit

Aivar Sõerd

Aivar Kuusmaa

Leonid Tsingisser

Tõnis Rüütel

Andres Ergma

Dmitri Budõlin

Milvi Punt

Dmitri Petrjakov

Heidy Tamme

Reemet Pauk

Erakond Eestimaa Rohelised

Agu Kivimägi

Peeter Jalakas

Maret Merisaar

Olev-Andres Tinn

Inge Veskimägi

Sven-Erik Soosaar

Peeter Kaber

Reigo Lehtla

Jaanus Raim

Eero Uustalu

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Eiki Nestor

Maimu Berg

Jaak Juske

Ardo Ojasalu

Jüri-Karl Seim

Hardi Volmer

Silvia Jakobsen

Andrus Põldre

Lauri Laats

Ardi Ravalepik

Üksikkandidaadid

Svetlana Ivnitskaja

Niina-Inessa Stepanova

Isamaa ja Res Publica Liit

Jaak Aaviksoo

Andres Herkel

Ken-Marti Vaher

Tiit Sinissaar

Kaupo Reede

Tarmo Kruusimäe

Avo Üprus

Olavi-Jüri Luik

Nikolai Stelmach

Helen Hääl

Vasakpartei

Riho Baumann

Konstitutsioonierakond

Andrei Zarenkov

Andrei Arjupin

Anatoli Jegorov

Jan Linter

Juri Îuravljov

Jaan Vaag

Natalja Volosova

Iseseisvuspartei

Tõnu Kalvet

Kristlikud demokraadid

Aleksander Einseln

Ülle Kalvik

Heigo Ausmees

Ülo Niinemägi

Pille Mägila

Anneli Vinkel

Raul Kaljurand

Maare Kuum

Kai Maripuu

Valli Raidma

Vene Erakond Eestis

Stanislav Tšerepanov

Lev Tolstoi

Juri Kononov

Anatoli Šestakov

Oksana Bugaitšuk

Valimisringkond nr 2

Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja

Pirita linnaosa

Eesti Keskerakond

Edgar Savisaar

Nelli Privalova

Eino Baskin

Küllo Arjakas

Kalle Klandorf

Rein Ratas

Evelyn Sepp

Heido Vitsur

Larissa Škurat

Marek Jürgenson

Enno Tamm

Olga Sõtnik

Toomas Vitsut

Eesti Reformierakond

Keit Pentus

Jürgen Ligi

Kristen Michal

Ülle Rajasalu

Sergei Ivanov

Katrin Karisma-Krumm

Kalev Kukk

Anna-Maria Galojan

Mati Eliste

Riho Kruuv

Andrei Gritskov

Tiit Soorm

Talis Kitsing

Eestimaa Rahvaliit

Margus Leivo

Ene Tomberg

Jüri Trumm

Aleksei Budõlin

Rein Tölp

Rain Vändre

Vitali Faktulin

Siimu Loogma

Kaarel Jaak Roosaare

Maia Lust

Vaike Nõmm

Jevgeni Golikov

Triin Uibo

Erakond Eestimaa Rohelised

Anti Poolamets

Villu Tamme

Kai Künnis-Beres

Jüri Lember

Irina Blinova

Aleksander Laane

Paul Tammert

Aivar Mõttus

Marju Õunpuu

Kristi Sims

Stella Tillo

Ilja Nesterov

Aljona Lukjanova

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Katrin Saks

Hannes Rumm

Reet Laja

Enn Vetemaa

Jaak Kangilaski

Ester Pruuden

Ege Hirv

Arvo Uukkivi

Imbi Masing

Oleg Gogin

Sergei Hohlov-Simson

Hermo Kuusk

Artur Lepik

Vasakpartei

Sirje Kingsepp

Isamaa ja

Res publica Liit

Mart Laar

Sven Sester

Toomas Tõniste

Ott Lumi

Toivo Jürgenson

Tiit Matsulevitš

Liisa-Ly Pakosta

Ago-Endrik Kerge

Anna-Greta Tsahkna

Jüri Trei

Liis Klaar

Lagle Parek

Indrek Raudne

Konstitutsioonierakond

Dimitri Klenski

Dmitri Linter

Andrei Berezin

Tatjana Gordejeva

Oleg Kulikov

Larissa Neštšadimova

Peep Sarapuu

Aleksandra Tarasenko

Svetlana Kungurova

Tatjana Antjukova

Sergei Suhhorukov

Karen Drambjan

Iseseisvuspartei

Peeter Paemurru

Kristlikud demokraadid

Peeter Võsu

Irina Stelmach

Rein Parkja

Jaane Vinkel

Tiina Mägi

Indrek-Eliel Tambek

Mare Siirak

Tõnu Kallas

Jüri Raudsepp

Sergei Õitspuu

Andres Piir

Kätlin Rost

Ants Raidma

Vene Erakond Eestis

Andrei Sorokolet

Aleksandr Belanov

Viktooria Boldõreva

Ljubov Kozõrkova

Irina Lairand

Valimisringkond nr 3

Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa

Eesti Keskerakond

Jüri Ratas

Enn Eesmaa

Helle Kalda

Margarita Tšernogorova

Kalle Mihkels

Merike Martinson

Margus Metstak

Kaia Jäppinen

Sergei Bogovski

Rainer Vakra

Eesti Reformierakond

Urmas Paet

Maret Maripuu

Paul-Eerik Rummo

Hanno Pevkur

Raivo Järvi

Marju Länik

Igor Kravtšenko

Vello Vetevool

Robert Kalm

Kairi Kärner

Eestimaa Rahvaliit

Erika Salumäe

Peeter Mardna

Aavo Põhjala

Rodion Denissov

Juhan Telgmaa

Svetlana Lozovaja

Tõnu Kõrda

Viivi Sõmerik

Sirje Vullo

Raivar Vaher

Erakond Eestimaa Rohelised

Tanel Tammet

Tõnu Trubetsky

Katrin Idla

Tiit Käbin

Ott Köstner

Alvi Rand

Tõnu Ploompuu

Räni Meister

Jako Kull

Urve Madar

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Peeter Kreitzberg

Merle Karusoo

Ülo Kaevats

Hagi Šein

Gerd Tarand

Marju Toom

Lennart Mängli

Piret Kruuser

Indrek Hirv

Tiia Tiik

Vasakpartei

Heino Rüütel

Üksikkandidaadid

Koit Luus

Isamaa ja

Res Publica Liit

Juhan Parts

Lauri Vahtre

Mart Nutt

Urmas Reinsalu

Epp Alatalu

Olav Aarna

Matti Tarum

Siim-Valmar Kiisler

Andres Öpik

Erik Sandla

Konstitutsioonierakond

Vladimir Afanasjev

Olga Sergejeva

Pavel Titov

Dmitri Izotov

Georgi Preobraženski

Jüri Žurba

Andrei Širjajev

Olga Tšerkezjan

Iseseisvuspartei

Henn Põlluaas

Kristlikud demokraadid

Aldo Vinkel

Veikko Võsu

Helen Veesalu

Aleksander Leemet

Janno Tults

Ainar Assuküll

Raul Kööp

Joel Rang

Tarmo Teekel

Andrus Puju

Vene Erakond Eestis

Pavel Kirillov

Ljudmilla Prantsuzova

Svetlana Sahharova

Sergei Aunpuu

Viktor Trubitsõn

Valimisringkond nr 4

Harju- ja Raplamaa

Eesti Keskerakond

Siiri Oviir

Mailis Reps

Natalia Malleus

Aivar Riisalu

Raivo Uukkivi

Jüri Võigemast

Jüri Lillsoo

Hans Liibek

Andres Õis

Ago Kokser

Aleksei Šatov

Allar Oviir

Kalle Toomet

Mati Tartu

Värner Lootsmann

Eesti Reformierakond

Andrus Ansip

Harri Õunapuu

Rain Rosimannus

Leino Mägi

Jaak Salumets

Ott Kasuri

Andre Sepp

Orm Valtson

Arvo Pärniste

Vello Jõgisoo

Ville Pak

Andrus Umboja

Aare Ets

Veigo Gutmann

Kalle Palling

Eestimaa Rahvaliit

Tiit Tammsaar

Mart Opmann

Piret Aavik

Einar Laigna

Kalle Talviste

Arvo Sirendi

Maido Pajo

Märt Riisenberg

Indrek Tiidemann

Juhan Särgava

Jaan Metssalu

Lauri Vitsut

Tiit Hiiemaa

Viive Rosenberg

Mario Sootna

Erakond Eestimaa Rohelised

Marek Strandberg

Valdur Lahtvee

Ain Kabal

Anne Artus

Raivo Kaare

Tanel Ots

Ahto Oja

Toivo Ellakvere

Kalle Virkus

Anneliis Kõiv

Sirje Okapuu

Tiit Hunt

Eugen Veges

Sirkka-Liisa Parika

Aadu Rast

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Jüri Tamm

Liina Tõnisson

Aivar Soe

Urve Palo

Ants Tamme

Liis-Mail Moora

Astrid Ojasoon

Rein Haggi

Olev Rähni

Esne Ernits

Marina Maran

Priit Siitan

Tiina Hirv

Jaak Herodes

Andrei Martõnjak

Üksikkandidaadid

Vello Burmeister

Vasakpartei

Henn Reinola

Isamaa ja

Res Publica Liit

Taavi Veskimägi

Mari-Ann Kelam

Marko Mihkelson

Urmas Arumäe

Elle Kull

Urmas Viilma

Rein Madissoon

Lehte Jõemaa

Andrus Saare

Veiko Jürisson

Ilona Laido

Art Kuum

Leemet Vaikmaa

Rein Koch

Raivo Tamm

Konstitutsioonierakond

Georgi Bõstrov

Eduard Tanvel

Boriss Slepikovski

Elviira Piiskoppel

Iseseisvuspartei

Jaan Hatto

Kristlikud demokraadid

Arne Kuum

Andrus Norak

Märt Vähi

Valter Rooso

Riina Kaukver

Martin Kontus

Siiri Kõiv

Eenok Palm

Malle Virves

Eduard Jakobson

Albert Antonov

Evelyn Tomingas

Vene Erakond Eestis

Igor Žukovets

Irina Paul

Valimisringkond nr 5

Hiiu-, Lääne- ja

Saaremaa

Eesti Keskerakond

Ain Seppik

Tiiu Aro

Jaanus Karilaid

Lea Kuldsepp

Ülo Kalm

Malle Kobin

Rainer Helde

Arno Peksar

Ants Tammleht

Eesti Reformierakond

Jaanus Tamkivi

Urve Tiidus

Lauri Luik

Imre Sooäär

Ene Kaups

Sulev Vare

Andres Onemar

Aivar Kallas

Kalev Kallemets

Eestimaa Rahvaliit

Raimu Aardam

Tarmo Mänd

Kajar Lember

Endel-Haljand Susi

Rein Hanson

Ülle Puppart

Toomas Remmelkoor

Elvo Leppmaa

Margus Muld

Erakond Eestimaa Rohelised

Mart Saarso

Aleksei Lotman

Gilleke Kopamees

Mati Lepna

Meelis Saarlaid

Tiiu Arro

Sandor Sinimeri

Andrus Pettai

Janar Õunapuu

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Andres Tarand

Kalev Kotkas

Hannes Hanso

Neeme Suur

Ülle Kruus

Ivo Eesmaa

Hants Kipper

Rea Raus

Reet Kokovkin

Vasakpartei

Marju Karin

Isamaa ja

Res publica Liit

Tarmo Kõuts

Toomas Takkis

Aivar Reivik

Jaanus Valk

Argo Kirss

Toomas Schmidt

Mati Mandel

Kaido Kaasik

Andres Ammas

Konstitutsioonierakond

Ants Viidul

Viktor Oja

Iseseisvuspartei

Kaido Nõmmik

Kristlikud demokraadid

Anti Toplaan

Toomas Vallimäe

Annely Veevo

Peeter Vikman

Tõnu Paju

Kalmer Koppel

Kaalep Koppel

Alur Õunpuu

Merike Paja

Vene Erakond Eestis

Jana Jansen

Valimisringkond nr 6

Lääne-Virumaa

Eesti Keskerakond

Toomas Varek

Toomas Väinaste

Urmas Tamm

Einar Vallbaum

Liis Tappo-Treial

Olev Puldre

Andres Sõber

Peep Vassiljev

Eesti Reformierakond

Kristiina Ojuland

Robert Antropov

Ants Leemets

Andres Ots

Georg Gavronski

Erkki Laidinen

Priit Pramann

Matti Jõe

Eestimaa Rahvaliit

Vello Tafenau

Andrus Blok

Õie Reineberg

Mare Taar

Samuel Golomb

Henry Kallaste

Toivo Leemets

Hanno Nõmme

Erakond Eestimaa Rohelised

Andres Jaadla

Tamara Vahtra-Aasmets

Ivar Jüssi

Allan Jaakus

Talvi Ausma

Kalju Soomeri

Enn Õunapuu

Velju Mark

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Kadi Pärnits

Indrek Saar

Kuno Rooba

Vardo Arusaar

Riina Veidenbaum

Jaak Läänemets

Kairit Pihlak

Karl Mäesepp

Vasakpartei

Priit Jaaniste

Isamaa ja

Res Publica Liit

Marko Pomerants

Mihkel Juhkami

Tiia Sihver

Sven Kesler

Ain Suurkaev

Hannes Mets

Indrek Klammer

Rainer Miltop

Konstitutsioonierakond

Boris Voronov

Iseseisvuspartei

Sven Sildnik

Kristlikud demokraadid

Andrus Mänd

Raul Issi

Aili-Malle Mantsik

Heimar Siirak

Janar Tiidemann

Arvo Kivisto

Vene Erakond Eestis

Jevgeni Maltsev

Rimma Polonskaja

Valimisringkond nr 7

Ida-Virumaa

Eesti Keskerakond

Lembit Kaljuvee

Eldar Efendijev

Valeri Korb

Tiit Kuusmik

Kaarel Pürg

Eevi Paasmäe

Veikko Luhalaid

Anneli Kööba-Orlov

Valeri Abramovitš

Mihhail Stalnuhhin

Eesti Reformierakond

Jaanus Rahumägi

Rein Aidma

Merike Peri

Ants Liimets

Dina Gontšarova

Kalev Naur

Valentina Lunina

Bruno Uustal

Ken Koort

Igor Sumarok

Eestimaa Rahvaliit

Ago Silde

Nadežda Tšerkašina

Arno Rossman

Voldemar Trumm

Nikolai Kutašov

Aavo Keerme

Aleksei Nalivaiko

Toivo Kivi

Sergei Rjabkov

Julia Dmitrijeva

Erakond Eestimaa Rohelised

Mikk Sarv

Krista Pedak

Arno Kaseniit

Marina Janssen

Üllar Vaserik

Marika Lillemets

Ivar Soone

Enn Käiss

Rutt Karolin

Imre Poom

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Meelis Virkebau

Raivo Paavo

Eduard Odinets

Aili Ilves

Viktor Veevo

Irina Golikova

Andrei Ivanen

Ants Rummel

Olga Markina

Irina Klimtsova

Vasakpartei

Svetlana Dorkina

Isamaa ja

Res Publica Liit

Ants Pauls

Erika Kruup

Enno Vinni

Vallo Reimaa

Tiit Salvan

Avo Kiir

Vladislav Ponjatovski

Sirje Jõemaa

Peeter Kaldur

Îanna Solomanjuk

Konstitutsioonierakond

Vladimir Drozdov

Sergei Lvov

Viktor Malõgin

Andrei Žilkin

Svetlana Solodova

Vjatšeslav Parthal

Tatjana Raag

Iseseisvuspartei

Lembit Reimal

Kristlikud demokraadid

Artur Põld

Aarne Hanni

Andres Toome

Vadim Jerjomenko

Oleg Pronin

Vene Erakond Eestis

Genadi Afanassjev

Igor Suharukov

Jelena Ziolkowska

Irina Talalajeva

Leonid Grankovski

Uljan Mišin

Boriss Žitinski

Marina Tarassova

Valimisringkond nr 8

Järva- ja Viljandimaa

Eesti Keskerakond

Jaak Aab

Kersti Sarapuu

Jaan Kundla

Karl Õmblus

Priit Toobal

Aivo Toomistu

Erich Palm

Jaago Kuriks

Peeter Rahnel

Arvo Sarapuu

Eesti Reformierakond

Meelis Atonen

Peep Aru

Tõnis Kõiv

Jaanus Ilusk

Üllar Vahtramäe

Tauno Tuula

Romeo Mukk

Ergo Prave

Tõnu Juul

Kalle Jents

Eestimaa Rahvaliit

Jaanus Marrandi

Jaak Allik

Theo Aasa

Annika Aava

Argo Jõgi

Tõnu Kiviloo

Monika Kuzmina

Helmen Kütt

Väino Luik

Vello Teor

Erakond Eestimaa Rohelised

Andres Idla

Tõnis Mägi

Ülle Kuldkepp

Aivar Ruukel

Olav Renno

Aate-Heli Õun

Indrek Rebane

Georg Tamm

Kert Kärner

Hannes Puu

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Sven Mikser

Malle Vahtra

Kaupo Känd

Kulno Klein

Reet Länkur

Vello Tammer

Anu Raud

Andres Nuut

Jaan Kree

Randel Länts

Vasakpartei

Katrin Sepp

Isamaa ja

Res Publica Liit

Helir-Valdor Seeder

Tiina Oraste

Kaia Iva

Jaak Sulg

Kalju Kertsmik

Arvo Maling

Kaido Ivask

Lembit Kruuse

Tarmo Loodus

Jüri Ellram

Konstitutsioonierakond

Stepan Kravtšuk

Artur Ivanov

Zoja Linnas

Iseseisvuspartei

Paul Koppel

Kristlikud demokraadid

Peeter Alvre

Valentine Alvre

Otto Maamägi

Reigo Rannu

Margit Saks

Malle Allik

Urmas Tohu

Tõnu Vebel

Vene Erakond Eestis

Jüri Türk

Anastasia Jankovskaja

Valimisringkond nr 9

Jõgeva- ja Tartumaa

Eesti Keskerakond

Marika Tuus

Peeter Võsa

Taavi Aas

Peep Põdder

Peeter Laasik

Henri Kaselo

Tauno Kangro

Heldur Jõgioja

Koit Prants

Eesti Reformierakond

Igor Gräzin

Tarmo Leinatamm

Urmas Kruuse

Terje Trei

Raivo Vadi

Kalmer Lain

Igor Ellisson

Reno Laidre

Viktor Svjatõšev

Eestimaa Rahvaliit

Villu Reiljan

Jaan Õunapuu

Margi Ein

Aivar Aleksejev

Mai Treial

Mati Kepp

Maie Nisu

Ingvar Tšižikov

Sulev Kuus

Erakond Eestimaa Rohelised

Dagmar Mattiisen

Priit Truusalu

Peeter Lepisk

Rasmus Lahtvee

Olavi Hiiemäe

Ivo Kajak

Elmer Joandi

Vladimir Redpap

Ivo-Hannes Lehtsalu

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Jüri Morozov

Meelis Paavel

Jana Morozov

Raimond Poll

Uno Kiisholts

Raivo Kiuru

Kairit Pohla

Anne-Ly Võlli

Andrei Uksov

Üksikkandidaadid

Tõnu Hallik

Vasakpartei

Tulvet Noormägi

Isamaa ja

Res Publica Liit

Ene Ergma

Kalev Vapper

Tõnu Ojamaa

Ants Paju

Toivo Peets

Joel Luhamets

Väino Vahtra

Aime Güsson

Madis Avi

Konstitutsioonierakond

Marijam Rannak

Leonti Kromonov

Vladimir Svätski

Iseseisvuspartei

Jaanus Koorep

Kristlikud demokraadid

Taavi Palm

Katrin Kuum

Reet Pappe

Eda Koppel

Üllar Reino

Kirsika Teekel

Vene Erakond Eestis

Julia Maspanova

Luiza Zolotarjova

Valimisringkond nr 10

Tartu linn

Eesti Keskerakond

Aadu Must

Diana Klas

Vladimir Šokman

Nikolai Põdramägi

Alar Pallon

Jevgenia Lindevaldt

Sergei Teplov

Harri Jallajas

Senta-Ellinor Michelson

Olev Raju

Eesti Reformierakond

Laine Jänes

Hannes Astok

Silver Meikar

Helmer Jõgi

Oleg Nesterenko

Krista Kruuv

Mati Tolmoff

Hele Everaus

Toivo Kabanen

Jüri Sasi

Eestimaa Rahvaliit

Karel Rüütli

Roman Mugur

Karin Jaanson

Aivar Soop

Veera Sirg

Jaan Aitaja

Virginijus Brilis

Maie Pastik

Ülo Siimets

Helen Reino

Erakond Eestimaa Rohelised

Toomas Trapido

Ain Raal

Kadi Gross

Urmas Makrjakov

Peep Mardiste

Ruth Tammeorg

Ene Savolainen

Karin Jallai

Sirli Pehme

Randel Kreitsberg

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Helju Pikhof

Mart Meri

Viktoria Neborjakina

Tõnu Ints

Arno Arukask

Laura Paide

Ene Linn

Rita Hade

Toomas Jürgenstein

Jarno Laur

Vasakpartei

Malle Salupere

Isamaa ja

Res Publica Liit

Tõnis Lukas

Peeter Tulviste

Mihhail Lotman

Urmo Kööbi

Peeter Laurson

Jüri Kõre

Merle Jääger

Toivo Maimets

Uno Ainsoo

Margus Tsahkna

Konstitutsioonierakond

Gennadi Suhhov

Igor Goidin-Karlov

Iseseisvuspartei

Indrek Särg

Kristlikud demokraadid

Toivo Teekel

Aarand Roos

Peeter Randmäe

Marge Palm

Herk Haug

Rein Kolk

Andres Ots

Ištvan Ban

Vene Erakond Eestis

Juri Desjatnikov

Valimisringkond nr 11

Võru-, Valga- ja Põlvamaa

Eesti Keskerakond

Heimar Lenk

Inara Luigas

Toivo Tootsen

Toivo Põldma

Tõnu Anton

Elmar-Johannes Truu

Lembit Sikk

Endel Uppin

Maie Niit

Helle Virt

Georg Pelisaar

Eesti Reformierakond

Margus Lepik

Ivi Eenmaa

Urmas Klaas

Mait Klaassen

Margus Timmo

Tiit Tõnts

Linnu-Lydia Mae

Heikki Kadaja

Aivar Rosenberg

Kaido Kõiv

Igor Jallai

Eestimaa Rahvaliit

Rein Randver

Janno Reiljan

Ester Tuiksoo

Ülle Juht

Arno Sild

Jaanus Raidal

Ülo Needo

Olav Hoop

Rudo Lilleleht

Andrus Murumets

Kalli Uibokand

Erakond Eestimaa Rohelised

Evar Riitsaar

Pille Tomson

Peep Tobreluts

Andres Ots

Airi Hallik-Konnula

Zoja Mellov

Kristo Kaaring

Taimi Asu

Neeme Aabrams

Malle Tammlaan

Toomas Kiil

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Ivari Padar

Sirje Tobreluts

Madis Gross

Kalvi Kõva

Rein Järvelill

Jüri Teder

Ülle Kauksi

Kaido Palu

Anne Parmas

Anneli Luisk

Kaido Tamberg

Vasakpartei

Andreas Jõesaar

Isamaa ja

Res Publica Liit

Erki Nool

Ülo Tulik

Andres Kõiv

Elmut Paavel

Kadri Jäätma

Tiit Niilo

Kalle Vister

Indrek Kalda

Raul Lusti

Kurmet Müürsepp

Jaanus Barkala

Konstitutsioonierakond

Aleksander Artjušihin

Aleksander Petrov

Iseseisvuspartei

Vello Leito

Kristlikud demokraadid

Ago Rand

Veiko Teekel

Enar Jallai

Anatoli Bõstrov

Evelin Maripuu

Martti Paju

Riina Palmik

Tea Land

Enno Hansson

Tõnu Hendrikson

Kaire Ever

Vene Erakond Eestis

Lilia Veiss

Valimisringkond nr 12

Pärnumaa

Eesti Keskerakond

Kalle Laanet

Kadri Must

Margus Tammekivi

Koit Pikaro

Ramon Loik

Raivo Palmaru

Aivar Pikkmets

Kalmer Hütt

Hillar Talvik

Mart Viisitamm

Eesti Reformierakond

Mati Raidma

Väino Linde

Väino Hallikmägi

Diana Beltadze

Mati Mettus

Andrus Soopalu

Kalev Päit

Jüri Vlassov

Erki Melts

Jüri Lebedev

Eestimaa Rahvaliit

Jaanus Männik

Toomas Alatalu

Kuno Erkmann

Cardo Remmel

Vilja Aalamaa

Jaan Urb

Lembit Rebane

Ülle Varik

Kalev Kaljuste

Riho Erismaa

Erakond Eestimaa Rohelised

Mart Jüssi

Tarmo Kõuts

Paul Lettens

Aino Värbu

Andres Siplane

Kaupo Vipp

Urmas Song

Targo Pikkmets

Urmas Lekk

Lembit Paan

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Marianne Mikko

Mark Soosaar

Epp Klooster

Valter Parve

Mercedes Merimaa

Raimu Pruul

Kaja Must

Jaan Krinal

Peeter Kaljumäe

Urve Vesik

Üksikkandidaadid

Aare Kambla

Vasakpartei

Kristina Vilbaste

Isamaa ja Res Publica Liit

Trivimi Velliste

Külvar Mand

Ela Tomson

Jüri Kask

Erik Reinhold

Urmas Aava

Mati Sutt

Mart Kutsar

Raul Sarandi

Mart Alliku

Konstitutsioonierakond

Vjatšeslav Makaronski

Marina Prudnikova

Iseseisvuspartei

Leo Tammiksaar

Kristlikud demokraadid

Enn Veesalu

Janno Peensalu

Anne Kontus Hermann

Aleksandr Krjukov

Anne-Ly Look

Aivar Pahk

Robert Sosaar

Alice Pärnits

Edyt Lust

Liivi Ellermaa

Vene Erakond Eestis

Svetlana Dedova
 
    Trüki   E-post   FB     
SÜNDMUSED LÄHIAJAL

Vaata veel ...

Lisa uus sündmus