Estonian athletes in Rio
Eestlased Eestis 08 Aug 2016  EWR
    Trüki   E-post   FB     
 - pics/2016/08/48121_001.png
In Rio for Estonians you should watch on the following dates for medal hopefuls.
Aug 6th – Fencing - women’s individual epee
Aug 9th – Fencing – Men’s individual epee
Aug 10th – Rowing – Men's quadruple sculls
Aug 11th – Fencing – Women's team epee
Aug 13th – Athletics – Men's discus throw
Aug 14th – Athletics – Women's marathon
Aug 15th – Greco – Roman Wrestling – Men's 130 kilos
Aug 16th – Weight Lifting – Men's +105 kilos
Aug 18th – Freestyle Wrestling – Women's 75 kilos

Full schedule for Estonians, all times EDT:
August 9
8 – Nikolai Novosjolov; meeste epeevõistluse eelringid ja veerandfinaalid
12 – Martin Allikvee; 200 meetri rinnuliujumise eelujumised
12 – Ingrid Puusta; naiste purjetamise RS:Xi sõit
12 – Deniss Karpak, meeste purjetamise Finni 1. sõit
12:10 – Karl-Martin Rammo; purjetamise meeste Laseri sõit
15 – Nikolai Novosjolov; meeste epeevõistluse poolfinaalid ja finaal*
21 – Martin Allikvee; 200 meetri rinnuliujumise poolfinaalid*

August 10
9:22 (A-finaal) – Tõnu Endrekson, Andrei Jämsä, Allar Raja, Kaspar Taimsoo; paarisaeruliste neljapaatide A- ja B-finaalid*
12 - Karl-Martin Rammo; purjetamise meeste Laseri sõit
12 – Deniss Karpak, meeste purjetamise Finni sõit
21 – Martin Allikvee; 200 meetri rinnuliujumise finaal*

August 11
7 – Raul Must; meeste sulgpalli individuaalturniir
7 – Kati Tolmoff, naiste sulgpalli individuaalturniir
8 – Erika Kirpu, Irina Embrich, Julia Beljajeva (varuvõistleja Kristina Kuusk); naiste võistkondliku epeevõistluse eelringid ja poolfinaal
8 – Laura Nurmsalu; naiste vibulaskmise individuaalvõistluse finaalid*
9 – Grigori Minaškin; meeste judo (kuni –100 kg) eelringid
12 – Deniss Karpak, meeste purjetamise Finni 5. sõit
12:10 – Ingrid Puusta; naiste purjetamise RS:Xi sõit
14:30 Grigori Minaškin; meeste judo (kuni –100 kg) finaalid*
16 – Erika Kirpu, Irina Embrich, Julia Beljajeva (varuvõistleja Kristina Kuusk); naiste võistkondliku epeevõistluse finaal*

August 12
7 – Raul Must; meeste sulgpalli individuaalturniir
7 – Kati Tolmoff, naiste sulgpalli individuaalturniir
8:30 (A-grupp), kell 16.55 (B-grupp) – Gerd Kanter, Martin Kupper; meeste kettaheite kvalifikatsioon
8:35 – Grit Šadeiko; naiste seitsmevõistluse 100 m tj
9:50 – Grit Šadeiko; naiste seitsmevõistluse kõrgushüpe
11:15 – Peeter Olesk, meeste 25 meetri kiirlaskmise kvalifikatsioon
12 – Kätlin Tammiste, Anna Maria Sepp; naiste purjetamise 49erFXi sõit
12 – Ingrid Puusta; naiste purjetamise RS:Xi sõit 12. sõit
12:10 – Karl-Martin Rammo; purjetamise meeste Laseri sõit
19:35 – Grit Šadeiko; naiste seitsmevõistluse kuulitõuge
21:05 – Grit Šadeiko, naiste seitsmevõistluse 200 m

August 13
7 – Raul Must; meeste sulgpalli individuaalturniir
7 – Kati Tolmoff, naiste sulgpalli individuaalturniir
8 – Peeter Olesk, meeste 25 meetri kiirlaskmise kvalifikatsioon
8:50 – Gerd Kanter, Martin Kupper, meeste kettaheite lõppvõistlus*
10:45 – Grit Šadeiko; naiste seitsmevõistluse kaugushüpe
11:30 - Peeter Olesk, meeste 25 meetri kiirlaskmise finaal*
12 – Deniss Karpak, meeste purjetamise Finni sõit;
12 - Karl-Martin Rammo; purjetamise meeste Laseri 9. sõit;
12 – Kätlin Tammiste, Anna Maria Sepp; naiste purjetamise 49erFXi sõit
19 – Grit Šadeiko; naiste seitsmevõistluse odavise
21:53 – Grit Šadeiko; naiste seitsmevõistluse 800 m

August 14
7 – Raul Must; meeste sulgpalli individuaalturniir
7 – Kati Tolmoff, naiste sulgpalli individuaalturniir
8:30 – Leila Luik, Liina Luik, Lily Luik; naiste jooksumaraton
12 – Deniss Karpak, meeste purjetamise Finni medalisõidud*
13 - Ingrid Puusta; naiste purjetamise RS:Xi medalisõit*

August 15
7:30 – Raul Must; meeste sulgpalli individuaalturniiri kaheksandikfinaalid*
7:30 – Kati Tolmoff, naiste sulgpalli individuaalturniiri kaheksandikfinaalid*
9 – Heiki Nabi; Kreeka-Rooma maadluse (–130 kg) eelringid
9:25 – Kaur Kivistik; 3000 meetri takistusjooksu eeljooksud
10:30 – Rasmus Mägi, Jaak-Heinrich Jagor; meeste 400 meetri tõkkejooksu eeljooksud
12 – Kätlin Tammiste, Anna Maria Sepp; naiste purjetamise 49erFXi sõit
13 – Karl-Martin Rammo; purjetamise meeste Laseri medalisõit*
15 – Heiki Nabi; Kreeka-Rooma maadluse (–130 kg) lohutusringid, finaalid*

August 16
9 – Ardo Arusaar; Kreeka-Rooma maadluse (–98 kg) eelringid
12 – Deniss Karpak, meeste purjetamise Finni medalisõit*
12 – Kätlin Tammiste, Anna Maria Sepp; naiste purjetamise 49er FXi sõit
15 – Ardo Arusaar; Kreeka-Rooma maadluse (–98 kg) lohutusringid, finaalid*
18 (A-grupp) – Mart Seim; +105 kg tõstmine
19:35 (A-grupp), kell 3.50 (B-grupp) – Liina Laasma; naiste odaviske eelvõistlus
20:05 – Ksenija Balta; naiste kaugushüppe eelvõistlus
20:35 – Rasmus Mägi, Jaak-Heinrich Jagor; meeste 400 meetri tõkkejooksu poolfinaalid*

August 17
8:30 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse 100 m
9:35 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse kaugushüpe
10:50 – Kaur Kivistik; 3000 meetri takistusjooksu finaal*
11:15 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse kuulitõuge
16:45 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse kõrgushüpe
19:30 (A-grupp), kell 3.55 (B-grupp) – Risto Mätas, Magnus Kirt, Tanel Laanmäe; meeste odaviske kvalifikatsioon
20:15 – Ksenija Balta; naiste kaugushüppe finaal*
20:20 – Karl Robert Saluri, Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse 400 m

August 18
8:30 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse 110 m tj
9 – Epp Mäe, naistemaadluse (–75 kg) eelringid
9:25 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse kettaheide
11 – Rasmus Mägi, Jaak-Heinrich Jagor; meeste 400 meetri tõkkejooksu finaal*
12 – Kätlin Tammiste, Anna Maria Sepp; naiste purjetamise 49erFXi medalisõit*
12:20 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse teivashüpe
15 – Epp Mäe, naistemaadluse (–75 kg) lohutusringid, finaal*
17:35 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse odavise
20:10 – Liina Laasma, naiste odaviske finaal*
20:45 – Karl Robert Saluri; Maicel Uibo; meeste kümnevõistluse 1500 m

August 19
7:30 – Kati Tolmoff; naiste sulgpalli individuaalturniiri pronksimäng ja finaal*

August 20
7:30 – Raul Must; meeste sulgpalli individuaalturniiri pronksimäng ja finaal*
10 – Kaidi Kivioja; naiste triatlon
19:55 – Risto Mätas, Magnus Kirt, Tanel Laanmäe; meeste odaviske finaal*

August 21
8:30 – Tiidrek Nurme, Roman Fosti; Men's Marathon Final
19 – closing ceremony

*assuming successful qualification
 
    Trüki   E-post   FB     
SÜNDMUSED LÄHIAJAL

Vaata veel ...

Lisa uus sündmus