See artikkel on trükitud:
Eesti jalgpallikoondis võitis Belgiat ERR
14 Oct 2009 EWR Online
Eesti jalgapllikoondis võitis Tallinnas toimunud MM-valiktsükli mängus Belgiat seisuga 2:0.

Esimese värava lõi 1. poolajal Raio Piiroja. Teisel poolajal suunas palli belglaste väravasse Konstantin Vassiljev.

Eesti jalgpallikoondis lõpetas kolmapäeval MM-valiktsükli Belgia vastu. Belgia koondis saabus Tallinnasse uue peatreeneriga, kelleks on 1. oktoobrist Dick Advocaat. Eesti koondise viimane vastane MM-valiksarjas, traditsioonidega jalgpalliriik Belgia minetas edasipääsulootused septembrikuiste valikmängude järel, vahendas ERR Sport.

Eesti algkoosseis: Sergei Pareiko, Enar Jääger, Raio Piiroja, Taavi Rähn, Dmitri Kruglov, Tarmo Kink, Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk, Joel Lindpere, Konstantin Vassiljev, Kaimar Saag.

Eelmisel sügisel peetud omavahelise kohtumise võitis Belgia koduväljakul 3:2.