See artikkel on trükitud:
Eesti alistas EMi valikmängus Põhja-Iirimaa 4:1 ERR
06 Sep 2011 EWR Online
Eesti jalgpallikoondis sai EMi valiksarjas teise võidu järjest, kui alistas Tallinnas toimunud kohtumises Põhja-Iirimaa 4:1.

Eesti jalgpallikoondis alustas tänast EM-valikmängu kodus Põhja-Iirimaa vastu ründepaariga Jarmo Ahjupera - Tarmo Kink, vahendab ERRi spordiportaal.

Mängu 28. minutil asus Eesti juhtima, kui Dmitri Kruglovi tsenderdus vasakult äärelt riivas paari põhja-iirlast, kuid siis põrkas Martin Vungi ette, kes tugeva löögiga posti kõrvale lõi oma koondisekarjääri esimese värava.

Möödus kõigest mõni minut, kui Tarmo Kink sai vabalt 25-30 meetrilt tugeva löögi teha, mis põrkas enne väravavahti maha ning Camp ei tulnud selle püüdmisega toime.

40. minutil oli Põhja-Iirimaal kasutada karistuslöök ning vastaste tsenderdusele sai pea vahele kõigepealt põhja-iirlane Gareth McAuley, seejärel puutus palli Raio Piiroja ja see kukkus Eesti väravasse.

59. minutil tegi Eesti, kes oli eelnevalt pigem vastaste surve all, vasturünnaku, ja asus juhtima 3:1.

Eesti mäng sai ilusa lõpu neljanda väravaga. Põhja-Iirlased olid suhteliselt tahtejõuetud ning Eesti hea võimaluse järel sai esimesena pallini Konstantin Vassiljev, kes söötis Kaimar Saagile ning viimane saatis palli väravasse, mis tõi lõppseisuks 4:1.